Kontakta oss

 

 

Kontakta oss gärna för mer information. Vill ni veta mer eller har ni synpunkter och ideér om oss, våra produkter eller om webbplatsen. Tveka inte att höra av er, för det är i kontakten med er kunder som vi kan utvecklas och bli bättre. Adress och telefonnummer hittar ni nedan, eller varför inte använda vårt kontaktformulär.

 

JP Walther Eftr. AB
Kontor / Showroom
Adress: Backavägen 9
531 73 Källby
Telefon: 0510-54 14 40
Fax: 0510-54 14 60
Epost: info@waltherab.se
Webb: www.waltherab.se
 

Vår växel är öppen alla vardagar mellan kl 08.00 - 17.00. Vårt showroom är öppet efter överenskommelse.
 

Välkomna!

Susann Pohlén

VD / Försäljningschef | CEO / Sales Manager

susann@waltherab.se

Viggo Berglund

Säljare / Sales Representative

viggo@waltherab.se

Franz Wagi

Ekonomi / Marknad | CFO / Marketing /

franz@waltherab.se

Annette Svensson

Teknisk säljare / Technical sales

annette@waltherab.se

Johan Odh

Teknisk säljare | Technical sales

odh@waltherab.se

Caroline Fahlkvist

Kundservice, administration | Customer relations & Administration

caroline@waltherab.se